środa, 25 marca 2015

Wibo Wow Glamour Sand 4

Powinnam trochę lepiej rozplanować ten dzień, ale cóż, do planowania najlepsza nie jestem, powinnam to już wiedzieć. Może ja po prostu lubię siedzieć późnym wieczorem, obrabiać zdjęcia i pisać posty :)
Dziś kolejny lakier z serii Wow Glamour Sand z przyczyn czysto praktycznych - przy zdjęciach nie było nic do roboty.
Wow Glamour Sand nr 4 to granatowa baza z zatopionymi w niej złotymi i niebieskimi drobinkami. Kiedy się mu przyglądałam, na myśl przyszło mi nocne, rozgwieżdżone niebo. Na pewno będzie stanowił doskonałą bazę pod galaxy nails.
Lakier nie różni się właściwościami od niedawno przedstawianego nr 2. Kryje również po dwóch warstwach, schnie dość szybko i ma idealną konsystencję. Trwałość - 4/5 dni ze startymi końcówkami, czyli moje maksimum, jeśli idzie o niezmienianie mani.
Jeśli idzie o zmywanie, do piasków z drobinkami używam tylko metody foliowej, nie próbuję się bawić w zwykłe zmywanie, bo zwykle tylko można się nieźle wkurzyć i nic nie zyskać. Przy usuwaniu go z paznokci nie brudzi ani skórek, ani paznokci, co mnie zaskoczyło, mam inny granatowy piasek z drobinkami i po nim mam przez kilka dni przebarwione skórki.
Uwielbiam ten lakier i za każdym malowanie nim to czysta przyjemność. Zresztą, nie muszę nic więcej pisać, niech zdjęcia mówią same za siebie.


Powoli zaczynam wierzyć, że uda mi się napisać pozostałe 4 posty w tym tygodniu, a bardzo sceptycznie podchodziłam do swojego porannego poniedziałkowego pomysłu. Jak widać, spontaniczność może popłacać :)

11 komentarzy:

 1. na pazurkach wygląda bardzo intrygująco. Lubię takie cudaki u kogoś :))

  OdpowiedzUsuń
 2. W buteleczce nie specjalnie mi się podoba, ale na paznokciach już tak. Muszę rozejrzeć się za nim. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow :D Wygląda super. Dawno nie miałam na pazurkach piaskowego mani :D Pora sobie o nich przypomnieć :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja się już pogubiłam , czy go mam czy nie, ale chyba jednak nie, za to mam inne z kolory z tej brokatowej serii piasków, które uważam, za bardzo udane ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie raz w rosku sie nad nim zastanawiam, ale poki co nie wyladowal w koszyku ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. cudo!! chociaż nie jestem zwolenniczką tego efektu :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Kolor jest boski! U mnie też były wahania, czy aby nie wrzucić go do torebki, jednak nie do końca przypadł mi do gustu efekt piasku - lubię, jak paznokcie wykończone są glossem :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetny jest! Na paznokciach wygląda przepięknie :) Lubię piaski Wibo, chyba się za nim rozejrzę :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Prześliczny kolor, pasuje i na codzień i na imprezę

  OdpowiedzUsuń
 10. cudny jest! mam podobnego Opika i uwielbiam ;)

  OdpowiedzUsuń

.