poniedziałek, 1 czerwca 2015

Kolorowy Dzień Dziecka :)

Jak wam mija dzisiejszy dzień? Czujecie się wciąż dziećmi czy już ten czas wam minął? Ja po cichu mam nadzieję, że bez względu na to, ile lat będę miała, wciąż będę umiała odnaleźć w sobie dziecko. I tego też wam życzę! :)
Z okazji dzisiejszego święta należy pokazać coś radosnego na paznokciach, a co może być radośniejszego niż połączenie żywych kolorów i stemple?
Zrealizowałam w końcu zdobienie ze swojej listy do wykonania, a efekt końcowy na tyle mi się podoba, że będę musiała jeszcze nie raz to powtórzyć.
Na początek nałożyłam jedną warstwę wspaniałej bieli White On! z Sally Hansen - solo może bym jej w ten sposób po jednej warstwie nie nosiła, bo miejscami były delikatne prześwity, ale i tak zamierzałam pokryć lakier tintami, więc nie potrzebowałam wszędzie 100%-ego krycia. Potem, na kawałku folii mieszałam sobie kolorowe lakiery z lakierem bezbarwnym - na dwie krople kolorowego około cztery bezbarwnego. I maziałam sobie czystym pędzelkiem do zdobień nierównomierne plamki, a na całość stemple z płytki BP-17, wykonane oczywiście czarnym La femme. A na całość niezawodny Seche.
Jest kolorowo i radośnie- patrząc na te paznokcie zapominam o nienajlepszej pogodzie za oknem.
Uważam, że całkiem nieźle mi wyszło, wiem już, co mogłabym ewentualnie zrobić lepiej przy okazji kolejnego podejścia do tegoż zdobienia. A wy, co myślicie o takim połączeniu?

9 komentarzy:

 1. ale super to wygląda! Tak kolorowo, idealnie do dzisiejszego dnia :))

  OdpowiedzUsuń
 2. tinty i stemple to związek na całe życie :d super energetyczne mani :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Zawsze jak dodam nowy post chodzę sobie po moim ulubionych blogach. No i weszłam do Ciebie, patrze a tu mamy taki sam tytuł wpisu :D Widzę, że obie postawiłyśmy na kolor w tym dniu :) Bardzo ładne zdobienie, w moim guście :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Podchodzę do takiego zdobienia od jakiegoś czasu, ale nie po drodze mi - tyle jest technik, zdobień... Nie wiem czy do końca życia wszystkiego spróbuję :D Twoje pazurki bardzo mi się podobają :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo wesołe i pozytywne mani :) idealne na dzień dziecka :) ja czesto czuję się jak dziecko,gdy bawię się z moją córą lalkami,albo gdy oglądamy razem bajki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Całość wyglada super i wesoło!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetnie! Kolorowo i wesoło :)

  OdpowiedzUsuń

.