sobota, 6 lutego 2016

Urodzinowy błysk

Ci, co śledzą mnie na insta, wiedzą, że 2 lutego obchodziłam kolejne urodziny. Z tej okazji postanowiłam zrobić połyskujące w kolorach tęczy mani. Przecież to najlepsza okazja, żeby zabłysnąć :)
Od razu uprzedzam, że zdjęcia nie oddają w 100%-ach efektu, jaki był na żywo. Po prostu bardzo ciężko zrobić zdjęcia tego typu lakierom, efekty są trudne do uchwycenia, ale i tak jestem zadowolona z tego, co udało mi się osiągnąć.
Zaczęłam od jak najbardziej błyszczącej bazy. A który lakier jest najbardziej bling w mojej kolekcji? Przepiękny drobinkowy Flormar 392! Jak dla mnie must have dla każdej maniaczki połysku.
Żeby oszczędzić sobie czasu, pomalowałam paznokcie jedną warstwą srebrnego Silver Sweep z Sally Hansen(najlepszy budżetowy srebrny do stempli!), potem pokryłam jedną warstwą Flormara. Stwierdziłam jednak, że mi mało i dorzuciłam jedną warstwę topu z Life, pełnego holograficznych piórek.
Bazowy efekt mnie zachwycił. Za namową Olgi postawiłam na czarne kwiaty, pierwotnie miały pochodzić z płytki Flower Power od B. Loves Plates, ale postawiłam na przepiękne róże z płytki BP-L024, wystemplowane czernią od Colour Alike i B. Loves Plates. Jednak czerń typowo do stempli to kompletnie inna jakość niż mocno kryjące zwykłe lakiery.
Mani przepięknie się błyszczało i przyniosło mi szczęście na egzaminie - dostałam piąteczkę jako jedna z czterech osób. Także do takiej błyszczącej kanapki będę musiała powrócić - być może w innym wydaniu kolorystycznym!
A czy wy jesteście błyskoholiczkami? Jeśli nie, to mam nadzieję, że ten post może was nawróci na jedyną słuszną drogę :)

10 komentarzy:

 1. Piękne sa , uwielbiam takie swiecidelka do tego motyw roz- strzał w dyche!
  Gratuluje i wszystkiego naj!

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne sa , uwielbiam takie swiecidelka do tego motyw roz- strzał w dyche!
  Gratuluje i wszystkiego naj!

  OdpowiedzUsuń
 3. Poświęciłaś się temu Zuzanko widzę w pełni :D Bardzo ładnie Ci te pazurki wyszły, uwielbiam <3 Chciałabym takie, gdyby nie to, że chodzę na żelowe i już w domu nic nie robię z lakierami i porozdawałam moim koleżankom xD

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczności ;) uwielbiam błyskotki ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. ja jestem sroka więc jak się błyszczy to kocham :D super mani!!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ha! Świetnie wyszlo! Flomara nie mam, ale holo lakiery, topy, mgielki, glittery mam więc wykombinuje coś podobnego niebawem. Wyszlo extra. Gratuluję piateczki :*

  OdpowiedzUsuń
 7. piękny efekt, bardzo mi przypadł do gustu :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Śliczne! Ja nie mam cierpliwości do takich zdobień :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękne połączenie, ślicznie połyskuje: )

  OdpowiedzUsuń
 10. Piękne zdobienie, a na tego flomara po dziś dzień choruję.

  OdpowiedzUsuń

.